.

.

New
DoubleCW Наутички Преносни Менување на Подлога со Бесплатен простор за Складирање Торба Водоотпорен Обновливи Менување на Подлога 27x20 Бебе Менување на Мат

DoubleCW Наутички Преносни Менување на Подлога со Бесплатен простор за Складирање Торба Водоотпорен Обновливи

DEN 796.80

Количина на стоки
Достапно

❤️ Премиум Квалитет Пелена Менување на Подлога : Изработени од полиестер материјали, удобно, кожата-friendly и најдобро за децата.Заштитете го вашето бебе во јавни објекти. ❤️ Водоотпорен Менување на Мат : Направени од водоотпорен материјал.На менување пелена мат е wipable, многу лесно да се чисти. ❤️ Преносни Патување Менување Пелена Мат : Тоа е расклопна, компактен и патување-пријателски.Совршен за кратко патување и секојдневна употреба. ❤️ Лесни Свитлива Пелена Подлога : лесно за чување во мамо ранец. ❤️ Задоволството на клиентите : Вашето задоволство е наш приоритет, ако не сте задоволни со нашата менување на влошки, едноставно пратете на бебе менување подлога назад кон нас во добра состојба и да се добие целосна наплата. - Патување пријателски – Преносни и лесни - Ширевте size – Full body заштита (27"x20") - Водоотпорен – Штитови против протекување - Обновливи – Економски и удобен Удобно се менува, каде и да сте!ПАТУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ Преносни и лесен, овој менување на мат може да биде укината и да се носат со вас каде и да одиш – му овозможува лесно промени, како ви одат за вашите секојдневни активности!Кажете збогум на промена на валкан автомобил места или на хард маси.Бебето Loovi мат овозможува удобно се менува, и дома и надвор.Мат исто така, може да се користи за заштита на површини време на време вашето бебе да спие без пелена.Мат кои може да се земе било каде, зазема малку простор, и е неверојатно лесен – Совршено!Мулти-користете Заборавајте за облекување на вашето бебе на валкани столче, или трева, за време на прошетка.Користете ја оваа промена подлога покритие за удобно промена на пелена, и дома и надвор.Тоа може да биде било места : автомобил, продавница центар, патување, одење, душек маска или било кој други места.Менување на мат штити површини кога вашето бебе да спие без пелена.Менување на подлога е безбедно за вашето дете.Овој водоотпорен лист ќе ви помогне да се облекуваат вашето бебе лесно во кое било место.Дизајн на Тоа има убав дизајн, па може да се земе тоа насекаде : аеродроми, пријатели' домови, шопинг центри и игралишта.Тоа може да се користи дури и on-the-go.Тоа лесно се огради за да се вклопи во вашиот пелена торба.СОВРШЕН ПОДАРОК На подарок за сите нови родители!Во еден свет полн со новина претставува, ова обновливи менување на мат е совршен подарок за нова родителите или оние што очекуваат новородено!Подарок што посебната личност во вашиот живот со пригоден подарок што може да се користи ден по ден!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат