.

.

New
1PCS MFRC-522 RC522 Картичка Прочитајте Антена RFID Читач IC Card Близина Модул Dropshipping

1PCS MFRC-522 RC522 Картичка Прочитајте Антена RFID Читач IC Card Близина Модул Dropshipping

DEN 1305.60

Количина на стоки
Достапно

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.САД и Канада Проценува Време на Испорака : 6-24 дена(trackable),- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга. 1 PCS PAM8403 Аудио Модул DC 5 V Мини Класа-D Дигитален Засилувач Одбор LCD Врвот Продажба НИ 0.57 / парче /број 1 1 PCS USB-05 USB пак НАТОПИ адаптер плоча женската глава штекер НАТОПИ Тип Б партија интерфејс печатач приклучен кабел НИ 0.66 / парче /број 1 1 PCS Микро SD Картичка Мини ТФ-Картичка Читателот Модул SPI интерфејс со Ниво Конвертор Чип НИ 0.7 / парче /број 1 2 S 3А Li-ion Литиум Батерија 8.4 7.4 V 18650 Држачи за Заштита Одбор BMS за управување со проектен циклус Li-ion Lipo на Батерија на Мобилен Пак НИ 0.7 / парче /број 1 1 PCS DC-DC Зголеми Модул (0.9 ~ 5 V) l 5 V 600 MA на Blue Board НИ 0.77 / парче /број 1 1 PCS ЖИТО I2 C Логика Ниво Конвертор Bi-Directional Модул 5 V да 3.3 V 4 Канал НАС 0.76 / парче /лот 1 2 ПАРЧИЊА 1 S 3.7 V 4А-li-ion BMS PCM Батерија 18650 Заштита PCB Одбор за 18650 литиум јонска Батерија li Двојно MOS НИ 0.77 / парче /лот 2 1 PCS Smart Автомобил Робот Рефлексивни Фотоелектрически 3pin IR Инфраред Пречка Избегнување Сензор Модул НАС 0.77 / парче /број 1 1 PCS LM393 Photosensitive на Осетливост на Сензорот за Светло Модул за Паметни Автомобил 3.3 V-5 V НИ 0.8 / парче /број 1 1 PCS 1*4 клучни 1 Ред 4 Копчето Мембрана Матрица Тастатура Switch Микроконтролерски Проширување НИ 0.8 / парче /број 1 1 PCS ESP-01 ESP0-1 S ESP01 Збег Адаптер Плоча Breadboard ESP8266 ESP 8266 НИ 0.83 / парче /број 1 1 PCS Напон Сензор DC0-25 V со Код НИ 0.9 / парче /лот 1 2 ПАРЧИЊА PAM8403 Супер Мини Дигитален Засилувач Одбор 2 * 3 W Класа D Дигитален Засилувач од Одборот Ефикасно 2,5 до 5 V USB Напојување НИ 0.9 / парче /лот 2 1 PCS DS1302 Реално Време Часовник Модул Часовник Чип RTC Модул НАС 0.95 / парче /број 1 1 PCS USB да TTL PL2303 Четка Линија Сина Двојно Двострано Ултра Мали НАС 0.95 / парче /број 1 1 PCS L9110 S Двојна DC Stepper Моторни Возачот Одбор H Мост НИ 0.95 / парче /број 1 ULN2003 Stepper Моторни Возачот Одбор Модул 5line 4-Фаза/Ste.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат