.

.

New
Qewmsg Ratchet Комбинација Клуч Брз Клуч Слива Цвет Отворање Брзо Ratchet Клуч Со Двојна Намена Отворање Слива Клуч

Qewmsg Ratchet Комбинација Клуч Брз Клуч Слива Цвет Отворање Брзо Ratchet Клуч Со Двојна Намена Отворање Слива

DEN 1948.80

Количина на стоки
Достапно

1.Лесно да се работи со користење на чудак со брзина се справи. 2.Повторна употреба : 'Рѓа отпорни и може да се користи повторно и повторно. 3.Ефект : Помага во намалување на работната интензитетот на работниците и е претпочитаниот алатка за инсталирање и overhauling работници. 4.хром vanadium челик : Висок квалитет на хром vanadium челик фалсификување, висока цврстина, висока torsion, добра почетна перформанси. 5.Лесен За Користење : Прецизност ratchet 72 опрема дизајн, една рака функционирање, лесен и брз.Описи : 1.Совршен за патување користите и за итни случаи тркала,пневматик промени, итн.2.Универзален клуч приклучок, со шрафцигер, Мултифункционални клуч за actuation на системи за заклучување од областа на објекти инженерство, гас и вода за пиење и shut-off-системи.Карактеристики : Материјал : Хром Vanadium Steel Size : 8ММ, 10ММ, 11 MM, 12 MM, 13 MM, 14 MM, 15 MM,16 MM,17 MM,18 MM,19 MM,20 MM,21 MM,22 MM,23 MM,24 MM,27 MM,30ММ,32 MMColor : silver Package вклучува : 1x Wrench Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат