.

.

New
Безжична Презентер со Покажувачот Презентација Хиперврска Волумен PPT Clicker

Безжична Презентер со Покажувачот Презентација Хиперврска Волумен PPT Clicker

DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно

Презентација покажувачот на поддршка, контрола на јачина на звук, префрлување windows, full screen/црн екран, страница горе/долу, plug and play.дека PPT clicker е опремен со microchip за да се обезбеди вистинска контрола на растојание од 30 M и светлина за патеката на 200 M.дека власта поени далечински управувач произведува светло црвена светлина, која е лесно да се види во повеќето потекло.Поддршка на Windows, за Linux, за Androids, широк compatibility.PPT clicker има ниско ниво на батеријата алармот, плус и минус за јачина на звук, лесен за употреба. 1. Презентација покажувачот на поддршка, контрола на јачина на звук, префрлување windows, full screen/црн екран, страница горе/долу, plug and play.2. дека PPT clicker е опремен со microchip за да се обезбеди вистинска контрола на растојание од 30 M и светлина за патеката на 200 M.3. дека власта поени далечински управувач произведува светло црвена светлина, која е лесно да се види во повеќето потекло.4. Поддршка на Windows, за Linux, за Androids, широк компатибилност.5. PPT clicker има ниско ниво на батеријата алармот, плус и минус за јачина на звук, лесен за употреба.Опис : дека PPT clicker има долги контрола и професионализам, и дека безжичните радио фреквенција достигне 2.4 Г Спецификации : Далечинска контрола на владата : безжичните радио фреквенција 2.4 GRemote контрола на далечина : >30 метри растојание : >200m моќ : Пакет се Вклучени : 1 * PPT Clicker (без батерија)Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. не calibed истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат