.

.

New
DoubleCW сладолед Преносни Менување на Подлога со Бесплатен простор за Складирање Торба Водоотпорен Обновливи Менување на Подлога 27x20 Бебе Менување на Мат

DoubleCW сладолед Преносни Менување на Подлога со Бесплатен простор за Складирање Торба Водоотпорен Обновливи

DEN 1992.00

Количина на стоки
Достапно

Лесен за употреба - Свитлива и преносни менување Пелена подлога за да се обезбеди хигиенски и удобно место за да го промените вашето бебе додека надвор и за.Одржување на вашето бебе безбедно - Јавни места се дувло на повеќе бактерии и нашите пелена спојката е доволно голем да ги покрие вашето дете тело и да се избегне ако се јавите јавни објекти директно да се осигура безбедноста и здравјето на вашето бебе.Преносни Патување бебе менување подлога - Огради убаво, совршено за пукање во вашата чанта.Капка во секоја торба, рака на вашиот зглоб или клип на вашиот шетач и сте добро да се оди!.Сите бебе работи на едно место - Со водоотпорен џеб можете да ја запази големи пелени, брише, а бебе во прав и сите други бебе gadgets,.Одлични услуги на клиентите со 24/24 онлајн поддршка за да одговориме на сите ваши прашања и барања.Големина : 27*20 инчи кога се отвора.Ние ажурирање Преносни Менување на Подлога според актуелната употреба на повеќето mommies искуство, и да го ставите пелена џеб на десната страна.Сега кога ќе лежи на вашето бебе на thhis chaning подлога, можете лесно може да го дофати брише и пелена за идеална позиција.Целата подлога се уште е лесно да се свитка и он-пати и го стави назад до вашиот пелена торба или висат на шетач и да си одат!Удобен - Промена На Пелена Насекаде!Менување на подлога - кога сте дома Менување на подлога - кога сте надвор во автомобилот менување на подлога - кога сте надвор во паркот Менување на подлога кога сте на шопинг околу Преносни!Лесно да се Caryy Тоа Насекаде!Лесно да го зграби и да си одат!Компактна големина за да се стави внатре пелена торба!Висат на шетач со шетач организаторот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат