.

.

New
Лажни Нокти за Полнење, 10pcs Долго Ковчег Сјајни Лажни Ноктите Вештачки Притиснете На Целосно Покривање на Погрешни Совети Нокти Маникир Додатоци за Жени, Девојки(N53

Лажни Нокти за Полнење, 10pcs Долго Ковчег Сјајни Лажни Ноктите Вештачки Притиснете На Целосно Покривање на

DEN 177.36

Количина на стоки
Достапно

Уживајте во DIY Нокти : Лажни ноктите се едноставни и класика, што може да биде компатибилен со ноктите чипови, лак или други украси за нокти.Користење на нашата лажни нокти во собата може да се постигне неверојатни резултати и може да се користи во различни дневна облека и партија облека.Флексибилни Должина : без Оглед на вашите нокти големина, ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти, лесно се намали и датотека во било должината и обликот ви се допаѓа, а што ви обезбедува безбедно и удобно помине подобрување на искуство и еднократно.Високо Квалитетен Материјал : Целосна покрие лажни ноктите е направен на безбедно АБС материјал, кој е не-токсични, отпорни и без мирис.За природни нокти без LED светло, тој е безбеден и не ќе му наштети на ноктите или телото, создавање на добра употреба искуство за вас.Лесен за Користење : Овие лажни ноктите треба без лепак, без време на сушење, лесно отстранување и подготвени за употреба; Што лесно може да се салон како лак нокти во вашиот дом во прашање на минути, и е совршена замена за лак.Широк Спектар на Употреба : се Вештачки нокти совет може да се користи во семејството и ноктите салон.Тоа е погоден за почетници и професионалци.Можете да го споделите со пријателите и семејството и да уживаат помине одлуки заедно, што е и интересни и интимни.Спецификација : Предмет Тип : Лажни Ноктите Материјал : ABS Пакет Листата : 10 x Листови на Долго Ковчег Лажни Ноктите 1 x Налепници(12pcs) Забелешка : ве Молиме овозможи грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Големина : 0 : Прибл. 32.24 x 13.32 mm / 1.27 x 0.52 во 1 : Прибл. 31.96 x 12.31 mm / 1.26 x 0.48 во 2 : Прибл. 30.67 x 11.32 mm / 1.21 x 0.45 во 3 : Околу. 30.39 x 11.04 mm / 1.2 x 0.43 во 4 : Прибл. 29.44 x 10.56 mm / 1.16 x 0.42 во 5 : Прибл. 28.67 x 9.72 mm / 1.13 x 0.38 во 6 : Прибл. 27.9 x 8.95 mm / 1.1 x 0.35 во 7 : Прибл. 27.43 x 8.63 mm / 1.08 x 0.34 во 8 : Прибл. 26.94 x 7.34 mm / 1.06 x 0.29 во 9 : Прибл. 25.35 x 6.9 мм / 1 x 0.27 во.

Карактеристики на стоката

Item Type:
False Nails
Material:
ABS
Package List:
10 x Sheets of Long Coffin Fake Nails :
1 x Stickers(12pcs) :
Note:
Please allow error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
Size:
0:
Approx. 32.24 x 13.32mm / 1.27 x 0.52in
1:
Approx. 31.96 x 12.31mm / 1.26 x 0.48in
2:
Approx. 30.67 x 11.32mm / 1.21 x 0.45in
3:
Approx. 30.39 x 11.04mm / 1.2 x 0.43in
4:
Approx. 29.44 x 10.56mm / 1.16 x 0.42in
5:
Approx. 28.67 x 9.72mm / 1.13 x 0.38in
6:
Approx. 27.9 x 8.95mm / 1.1 x 0.35in
7:
Approx. 27.43 x 8.63mm / 1.08 x 0.34in
8:
Approx. 26.94 x 7.34mm / 1.06 x 0.29in
9:
Approx. 25.35 x 6.9mm / 1 x 0.27in
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат