.

.

New
LILLEbaby Класици Оригинални Бебе Превозникот - Dove

LILLEbaby Класици Оригинални Бебе Превозникот - Dove

DEN 1908.96

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Шест Позиции : На LÍLLÉbaby Класици бебе превозникот карактеристики 6 ергономски носат стилови за 360 степени babywearing;.Рацете Слободни Удобност : Кога сте во движење, LÍLLÉbaby е бебе превозници и деца превозници нека го држите вашето дете во удобност и стил; Прилагодливи страна панели, прошируваат и тесен седиште за удобно хип позиционирање.Природна Врска : LÍLLÉbaby прави бебе производи кои носат функционален стил на родителите; Ние сакаат родителите да бидат во можност да го задржи бебето блиску, додека градењето на природна врска со удобно бебе превозници и slings.Ткаенина Грижа Инструкции : Машина За Миење Ладно.За LÍLLÉBABY : Иновации е секогаш на врвот на ум, Ние нема да застанеме додека секој вршител на должноста има пристап до најдобрите babywearing решенија, дозволувајќи им на семејствата да се задржи удобност, блискост, и независност во рамнотежа.Кога ќе сакате се што е во еден превозникот, изберете Класици : Lumbar поддршка, еден голем преден џеб, 2-начин прилагодливи рамо ремени и екстра широк корселе.Шест ергономски сметководствена позиции за 360 степени сметководствена : Пред позиции вклучуваат : fetal, бебе, надвор, и за деца; хип го носат; и назад носат.Оваа превозникот е погодна за новороденчињата да ги години (7 кг -45 lbs)6-позиција превозникот - Пред позиции вклучуваат : fetal, бебе, надвор, и за деца; хип го носат; и назад носат.Lumbar поддршка Еден пред голем џеб 2-начин прилагодливи рамо ремени Екстра широк корселе да се еднакво дистрибуирате бебето тежина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат