.

.

New
Indimization Сини Риби Количка За Складирање Кутија Кожа Организатор Сад Клуч На Носителот 6.3x6.3 инчи

Indimization Сини Риби Количка За Складирање Кутија Кожа Организатор Сад Клуч На Носителот 6.3x6.3 инчи

DEN 186.96

Количина на стоки
Достапно

Едноставен и компактен дизајн, елегантен изглед, може да се користи за мали предмети за складирање.Материјал : Микрофибер кожа + 300 Dpvc.Snap копчето виткање дизајн е многу едноставен и лесен.Кога не е во употреба, тоа може да биде и ширевте tiled, зафаќа никаков простор.Идеален за дома или канцеларија употреба, стилски печати шема, го прави совршена декорација.Големина : 16x16cm / 20.5x20.5cm (кога tiled), 11.5x11.5x3cm / 14.5x14.5x3cm (кога свитканите).Најновите дизајниран за чување на кутијата со Indimization има еден мал и компактен облик.Постојат две големини, 16x16cm / 20.5x20.5cm (tiled), 11.5x11.5x3cm / 14.5x14.5x3cm (укината).Тоа е многу преносни и лесно да се носат.Направени од високо-квалитет микрофибер кожа,тоа е тешко дното дека може да стојат добро.Snap копчето дизајн ви овозможува да се расплетува или пати во секое време.Стилски дното печатење го прави добар декорација, без разлика што ќе се стави Додадете боја и се забавуваат на вашиот простор, дома или во канцеларија.Тоа може да се одржи мали предмети, вклучувајќи копчиња, часовници, козметика, накит, итн., да се задржи вашата дневна мали предмети организирани.Ве молиме имајте во предвид : ве Молиме овозможи боја разлики во разумен опсег.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат