.

.

New
Kaopectate Мулти-Симптом Олеснување за Дијареа Стомакот во Ванила, 8 Fl Мл

Kaopectate Мулти-Симптом Олеснување за Дијареа Стомакот во Ванила, 8 Fl Мл

DEN 1320.00

Количина на стоки
Достапно

Смири стомакот : за пролив, стомачни тегоби, гадење, варење, гас и повеќе можете да му верувате на смиреност, смирувачки олеснување што почнува кога ќе се земе вашата прва доза на Kaopectate мулти-симптом олеснување.Ублажување на дијареа симптоми брзо се : излезе од бањата & Назад во вашиот живот!Пријатно-дегустација Kaopectate комбинира електролити со докажано анти-дијареа медицина така ќе се чувствувате подобро брзо.Kaopectate Мулти-Симптом Олеснување за Дијареа Стомакот во Ванила, 8 Fl Мл.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат