.

.

New
DIY Самовили Pixie Хартиена Форма Cutouts - 15 Count

DIY Самовили Pixie Хартиена Форма Cutouts - 15 Count

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

Хартија самовила форми. 15 брои.Секое парче мерки околу 5 x 9.25 инчи.Одлично за активности.Донесе на вашето хартија за живот!Овие хартија форми со Krafty Деца се совршени за да им се овозможи на децата да се создаде и бојата на нивната сопствена знаци во текот на училиште, уметност класа, и дома.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат