.

.

New
Косата Clipper Складирање Кутија, Фризерски Алатки Кутија за Складирање Патување тежок Случај Носат-отпорни, Материјал Практични за Чување на Некои Мали Додатоци

Косата Clipper Складирање Кутија, Фризерски Алатки Кутија за Складирање Патување тежок Случај Носат-отпорни,

DEN 777.36

Количина на стоки
Достапно

Може да поставите електрични clippers, четка, чешел и други коса tools, на состанокот различни барања.Висок квалитет на анти-судир пена, еластичност силна жилавост, анти-пропадна анти-судир.Може да се сместат некои мали додатоци, удобен и практичен, сигурен е во употреба.Употреба на отпорни на топлина полимер КОМПЈУТЕР материјал, носат-отпорни, материјал закачалка панел, трајни, без мирис.Дизајниран за clippers дека е потребно жица, полнење не болеше главата жица за да се направи жица повеќе издржливи.Функција : 1. Може да се сместат некои мали додатоци, удобен и практичен, сигурен е во употреба.2. Висок квалитет на анти-судир пена, еластичност силна жилавост, анти-пропадна анти-судир.3. Дизајниран за clippers дека е потребно жица, полнење не болеше главата жица за да се направи жица повеќе издржливи.4. Употреба на отпорни на топлина полимер КОМПЈУТЕР материјал, носат-отпорни, материјал закачалка панел, трајни, без мирис.5. Може да поставите електрични clippers, четка, чешел и други коса tools, на состанокот различни барања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Clipper Box Material : PC Боја : Црна Апликација : Може да поставите електрични clippers, четка, чешел и други коса алатки Пакет Листа : 1 x Складирање Кутија 1 x Анти-Судир Пена .

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Clipper Box
Material:
PC
Color:
Black
Application:
Can place electric clippers, brush, comb and other hair tools
Package List:
1 x Storage Box  :
1 x Anti-Collision Foam  :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат