.

.

New
Metcal 93055-ЕЦБ Полиетилен Течност Издавање Крајот Капи за Шприц Барел, 30/55cc Големина (Пакување од 50)

Metcal 93055-ЕЦБ Полиетилен Течност Издавање Крајот Капи за Шприц Барел, 30/55cc Големина (Пакување од 50)

DEN 697.68

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран за да го запечати големи крајот на шприц барел.Обезбеди нема загадувачи доаѓаат во контакт со материјалот за време на чување.Направен од полиетилен.Земја на Потекло : сад.крајот капа спречува непотребното протекување помеѓу апликациите.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат