.

.

New
wsloftyGYd Stapleless Спојувач Хартија Обврзувачки Врзивно Клип за Статистика Дома Училиште Канцелариски Алатка Кореја Криејтив Канцелариски Заштита на Животната средина

wsloftyGYd Stapleless Спојувач Хартија Обврзувачки Врзивно Клип за Статистика Дома Училиште Канцелариски Алатка

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Добредојдовте на нашиот магазин ние ажурирање на вести производи листата секојдневно,ве молиме да ги задржи очите на нас.Нашиот стил е многу иновативни, што ќе ви овозможи да брзо да излезе од толпата и да ја зголемите вашата самодоверба и задоволство.Погоден за домашни, училиште, канцеларија или патување употреба.Прави мала дупка во весниците и се движи отсечени од дел на следното слот и огради кон напред.Тип : Мини Stapleless Спојувач Материјал : ABS, Метал.Спецификации : Погоден за врзување записи, билети или документи.Може да се користи повеќе од околу 30.000 пати.Погоден за домашни, училиште, канцеларија или патување употреба.Прави мала дупка во весниците и се движи отсечени од дел на следното слот и огради кон напред.Тип : Мини Stapleless Спојувач Материјал : ABS, Метална Боја : Испрати Случајно Карактеристики : Компактни Димензии, Лесна за Употреба Големина : 4.7 cm x 6cm/1.85" x 2.36" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мини Stapleless Спојувач.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат