.

.

New
Ехо Парк Хартија Компанијата го Прослават Божиќ Патници Лаптоп Џеб Папка Вметнете хартија, Црвена/Зелена/Тен/Burlap/Црна

Ехо Парк Хартија Компанијата го Прослават Божиќ Патници Лаптоп Џеб Папка Вметнете хартија, Црвена/Зелена/Тен/Burlap/Црна

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

Го Прослават Божиќ Патници Лаптоп Џеб Папка Insert (Внеси).Ехо Парк Хартија Компанијата.Овој пакет содржи една фолија, polka точка џеб insert (внеси).Со цел да се вклопи во внатрешноста на Патници Лаптоп.Оваа датотека папка може да се одржи документи, фотографии и многу повеќе.Оваа вметнете мерки 8 1/4" x 4 5/8" и вклучува две дијагонално укината џебови.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат