.

.

New
Procter & Gamble DURDL2430BPK Duracell Литиум Општа Намена Батеријата

Procter & Gamble DURDL2430BPK Duracell Литиум Општа Намена Батеријата

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

Пакет Димензии : 8.89 H x L 0.025 x 4.572 W (сантиметри).Дизајниран за медицинска опрема, апарати и други мали електронска опрема.Пакет Тежина : 0.023 килограми.Земја на Потекло : Јапонија. 3-Volt Литиум Батерија нуди високо-енергетска густина и одлична го оценувате способност за пет ентони јаки и фото меморија.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат