.

.

New
Hershii Тоалет Клипот Воздух Мозоци Настроената Blaster Изградена-во Inflator Висок Притисок Пумпа за Почиста Dredge Опрема за Бања Тоалет, Бања, Туш, Мијалник, Када, Кујна Затнат

Hershii Тоалет Клипот Воздух Мозоци Настроената Blaster Изградена-во Inflator Висок Притисок Пумпа за Почиста

DEN 1559.76

Количина на стоки
Достапно

Мулти-цел : Доаѓа со 4 големина клипот глави, може да се користи во тоалет, мијалник, кади, туш, мијалник, кои клечат пан, подот на мозоци, блокирани цевки и слично.Тоа може да се справи со разни блокади предизвикани од сите видови на ѓубре, како што косата, крпа, чај, остава, маст, масло dirties и така натаму.Како да го користите : Интегрален надувување, по пополнување, отстранување на надувување се справи и Гумени нога подлога.Притиснете на копчето, на висок воздушен притисок ќе се реши проблемот на цевка dredging, што помага да се исчисти сите видови на блокади во потрошувачка цевка и веднаш да се отстрани повеќето сериозни блокади.Лесно Ракување и Ефективно : Лесен за употреба, потрошувачка клипот прави чистење станува лесен и поудобно.Само уживајте во вашиот чистење!.Answer : ___________________________ Note : инструмент прикажува притисокот на воздухот вредност, кој е лесен за контролирање на сила.Според цевка која треба да биде dredged, користат различни воздушниот притисок вредности.Кога ќе се пумпа до, ве молиме да обрнете поголемо внимание на воздушниот притисок скала.Не надминува 5 бар.Се препорачува воздушен притисок вредност за цевката е да се исчистат-Тоалет 4bar-кујнски мијалник 3bar-кат мозоци 4bar.Материјал : ABS + ПВЦ + Гума; Големина Прибл. : 57 x 22.5 cm / 22.44" x 8.85".Материјал : ABS + ПВЦ + Гума Големина Прибл. : 57 x 22.5 cm / 22.44" x 8.85" Мулти-цел : Доаѓа со 4 големина клипот глави, може да се користи во тоалет, мијалник, кади, туш, мијалник, кои клечат пан, подот на мозоци, блокирани цевки и слично.Тоа може да се справи со разни блокади предизвикани од сите видови на ѓубре, како што косата, крпа, чај, остава, маст, масло dirties и така натаму.Како да го користите : Интегрален надувување, по пополнување, отстранување на надувување се справи и Гумени нога подлога.Притиснете на копчето, на висок воздушен притисок ќе се реши проблемот на цевка dredging, што помага да се исчисти сите видови на блокади во потрошувачка цевка и веднаш да се отстрани повеќето сериозни блокади.Лесно Ракување и Ефективно : Лесен за употреба, потрошувачка клипот прави чистење станува лесен и поудобно.Само уживајте во вашиот чистење!Answer : ___________________________ Note : инструмент прикажува притисокот на воздухот вредност, кој е лесен за контролирање на сила.Според цевка која треба да биде dredged, користат различни воздушниот притисок вредности.Кога ќе се пумпа до, ве молиме да обрнете поголемо внимание на воздушниот притисок скала.Не надминува 5 бар.Се препорачува воздушен притисок вредност за цевката е да се исчистат-Тоалет 4bar-кујнски мијалник 3bar-кат мозоци 4bar.Пакет се Вклучени : 1 х Сет на Мозоци Клипот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат