.

.

New
Рутер Рек Полици Моќ Лента Кабел за Управување со Кутија Кабелот Hider Кутија за Крие Surge Protector Капак, за Биро/WiFi Рутер |Кабел за Складирање Кутија, Фиока Поделба Дизај

Рутер Рек Полици Моќ Лента Кабел за Управување со Кутија Кабелот Hider Кутија за Крие Surge Protector Капак,

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Погоден за деца и домашни миленици : повлече-out cable box организатор помага да се задржи опасна моќ ленти или електрична опрема вон дофат на мали деца и домашни миленици.Големина : двоен слој : 29*21*20cm (11.41*8.26*7.87 во), боја : сива.Карактеристики : безжичниот рутер е поставена на горниот слој, кабелот за напојување е ставен на долен слој, а на врвот е porous, која ги задоволува потребите на повеќето безжични рутери на пазарот.Жица Решенија : Користете го нашиот лесен-за-користење кабел за управување со кутија за да се ослободите од нередот и грда кабли додека презентирање на елегантни, уредни изглед, совршен за Телевизори и Компјутери.Користете го нашиот лесна инсталација за да го скриете моќ одбори, пренапони заштитници и складирање на жици.Едноставен облик дизајн, добро дизајниран простор за складирање.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат