.

.

New
10X3 3/4 Филипс Bugle Главата Крупни Тема Остра Точка Палубата Завртка Dacrotized (Пакување од 25)

10X3 3/4 Филипс Bugle Главата Крупни Тема Остра Точка Палубата Завртка Dacrotized (Пакување од 25)

DEN 166.08

Количина на стоки
Достапно

Остра точка.Сребрена-Сива керамички заврши.За употреба на отворено со под притисок третираат граѓа.Земја на потекло : Кина. 10 X3 3/4 Филипс Bugle Главата Крупни Тема Остра Точка Палубата Завртка Dacrotized (Пакување од 25).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат