.

.

New
Косата Clipper Кутија, Косата Clipper Складирање Коса Clipper Носителот На Косата Clipper Сечилото Складирање Фризерски Алатки Се Залагаме За Сечилото Складирање Чување На Орга

Косата Clipper Кутија, Косата Clipper Складирање Коса Clipper Носителот На Косата Clipper Сечилото Складирање

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

СИГУРЕН е ВО УПОТРЕБА : Може да се сместат некои мали додатоци, удобен и практичен, сигурен е во употреба.АНТИ-СУДИР : Висок квалитет на анти-судир пена, еластичност силна жилавост, анти-пропадна анти-судир.СОВРШЕНА АЛАТКА : Дизајнирани за clippers дека е потребно жица, полнење не болеше главата жица за да се направи жица повеќе издржливи.ИЗДРЖЛИВИ : Употреба на отпорни на топлина полимер КОМПЈУТЕР материјал, носат-отпорни, материјал закачалка панел, трајни, без мирис.ШИРОКО се КОРИСТИ : Можете место електрични clippers, четка, чешел и други коса tools, на состанокот различни барања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Clipper Кутија Материјал : PC Боја : Црна Апликација : Може да поставите електрични clippers, четка, чешел и други коса алатки Пакет Листа : 1 x Складирање Кутија 1 x Анти-Судир Пена .

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат