.

.

New
shlutesoy Милениче Материјали Животни Играчки Вештачки Растенијата Лист Betta Hammock Риба Резервоарот Е Остатокот Кревет Аквариуми Оркестарот

shlutesoy Милениче Материјали Животни Играчки Вештачки Растенијата Лист Betta Hammock Риба Резервоарот Е Остатокот

DEN 904.80

Количина на стоки
Достапно

Бојата на листовите е светла, текстурата е мека и умерено, а тоа може да се игра природен и тече положба на телото во вода.Високо квалитетни пластични, направени со висока прецизност калапи да биде не-токсични и безопасно.Изработени од не-токсични материјали, тоа е исклучително издржлив и практични.Сите боја бои се безбедни за домашни и еколошки.домашно милениче играчка да им помогне на домашни миленици да се направи е потребно вежбање, поттикнување ја играат играта,пријателски куче интерактивна играчки кои ги промовира односот помеѓу вашите и вашиот малку еден.Грижете се-бесплатно купување, осигурување на квалитетот, ако има било какви проблеми во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, таму е квалитет опасност, ние ќе ви обезбедиме со враќање услуга!.Спецификации : Тоа е реална, и тоа нема да падне во текот на вода од страна на риба.Лесно да се чисти, стабилна во вода, без исчезнува.Точка Име : Вештачки Лист Количина : 1 Pc Карактеристики : Аквариум Декорација, Реални, Двојно-layer, Betta Остатокот Лист Големина : 5.8 cm x 4.6 cm/2.28" x 1.81", 4.7 cm x 3.2 cm/1.85" x 1.26" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Вештачки Лист.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат