.

.

New
3pcs - 33x33(cm), 13x13(во) Монаси Ткаенина, Лен Везана Ткаенина, Монахот е Крпа за Килим Удар, Удар Needling

3pcs - 33x33(cm), 13x13(во) Монаси Ткаенина, Лен Везана Ткаенина, Монахот е Крпа за Килим Удар, Удар Needling

DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МАТЕРИЈАЛ : 100% Памук Висок Квалитет на Ткаенина,Препорачува ткаенина за удар игла дизајнери ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Силна 3 D touch чувство, тоа е мека и лесна за чистење на ШИРОК АПЛИКАЦИЈА : Разни везови користење, килим hooking, удар needling, виси везови и машина вез, и DIY Крпа За Игла Удар итн.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат