.

.

New
Suncih Жените Резервоарот на Врвот V Вратот без Ракави Cami Блузи Лабава Flowy Camisoles Кратко Sleeve Џемпер за Жени

Suncih Жените Резервоарот на Врвот V Вратот без Ракави Cami Блузи Лабава Flowy Camisoles Кратко Sleeve Џемпер

DEN 1706.40

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : отсечени ладно рамо, уникатен длабоко v деколте, со zip, и стилски дизајн.Изработен од еластичен лесни мека ткаенина и удобен за носење.Повод : Секојдневниот носат, позив, Божиќ, датуми, спорт, образование, работа, на улица се носат,итн.Лесно да се спарите со чизми, фармерки, тесни leggings за луксузен изглед во пролет, есен и зима.Полна боја и Основните Туника Блузи блузи е совршен за да се носат со leggings,панталони и шорцеви и др.Жените Блузи, Замав, Едноставен,Елегантен И Прекрасен Врвот За Пролет, Лето, Есен И Зима.Совршен За Помлад, Патување, Работа, Дома, Млечни Производи, Училиште, Датум.Облека за нега : ниска температура рака мие / машина за миење, не кајгана, да се избегне изложување, виси да се исуши. ➤➤Грижа - Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/или Висат Линија Сува/ хлор/ Нема Сува Чиста.Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 78cm/30.71" Должина : 35cm/13.78" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 79cm/31.10" Должина : 36cm/14.17" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 80см/31.50" Должина : 37cm/14.57" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 81cm/31.89" Должина : 38cm/14.96" Големина на : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 82cm/32.28" Должина : 39cm/15.35".

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат