.

.

New
YPYCQ Автомобил Полнач за Мобилен Телефон Брзо Полнење Автомобил Безжичен Полнач на Воздухот Излез, Гравитацијата Стапка (Боја : Бела)

YPYCQ Автомобил Полнач за Мобилен Телефон Брзо Полнење Автомобил Безжичен Полнач на Воздухот Излез, Гравитацијата

DEN 2074.08

Количина на стоки
Достапно

Погодни за : 4.0 инчен ~ 6.5 инчи Мобилни Телефони Со Безжично Полнење Функција. [Full-автоматско Полнење + навигација] : Електромагнетна индукција дизајн,вие само треба да се стави долу на вашиот телефон,тоа ќе наплаќаат автоматски.Тоа ќе биде заклучен од попушта со една рака. [Безбедни и интелигентни за полнење брзо] : Не се плаши од повреда на телефонот.Квалитет на бакар-core големи калеми понуда за непрекинато напојување во bumping патишта. [Мулти-функционални заштита за безбедно полнење] : Висока температура заштита,во Текот напон заштита од Електромагнетно поле заштита,во Текот на моќ заштита,Кратки-коло заштита,Над-испуштање заштита,Над-полнење заштита,во Текот тековната заштита. [Високо-квалитетни,цврсто држете] : ентериерот триаголник структура е надграден за да обезбеди непречено врски со заглавени услови.Дури и ако патот е ужасно, тоа не се тресат.Судрат горе и долу,лево и десно,напред и назад,заклучување на паметен телефон цврсто.Спецификации : Тип : Брз Чи Безжичен Полнач на Гравитацијата Автомобил Mount Support Брзо Полнење Технологија : QC2.0/AC3.0 Style : 10 W ЧИ Безжични Полнење Charger Fit за : 4.0 инчен ~ 6.5 инчи Мобилни Телефони Со Безжично Полнење Function Installation : Воздух Пропустливи Планината / Воздух Излезот Mount Input : 12-24 V/2.4 AOutput Струја : 5 V 2 A / 9 V 1.7 AMaterial : КОМПЈУТЕР(ABS)+Алуминиумски Alloy Features : [Full-автоматско Полнење + навигација] : Електромагнетна индукција дизајн,вие само треба да се стави долу на вашиот телефон,тоа ќе наплаќаат автоматски.Тоа ќе биде заклучен од попушта со една рака.[Безбедни и интелигентни за полнење брзо] : Не се плаши од повреда на телефонот.Квалитет на бакар-core големи калеми понуда за непрекинато напојување во bumping патишта.[Мулти-функционални заштита за безбедно полнење] : Висока температура заштита,во Текот напон заштита од Електромагнетно поле заштита,во Текот на моќ заштита,Кратки-коло заштита,Над-испуштање заштита,Над-полнење заштита,во Текот тековната заштита.[Високо-квалитетни,цврсто држете] : ентериерот триаголник структура е надграден за да обезбеди непречено врски со заглавени услови.Дури и ако патот е ужасно, тоа не се тресат.Судрат горе и долу,лево и десно,напред и назад,заклучување на паметен телефон цврсто.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат