.

.

New
Yinpecly M8x70mm Хексадецимален Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Главата Завртки Хексагонални Завртки 6pcs

Yinpecly M8x70mm Хексадецимален Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Главата Завртки Хексагонални

DEN 184.56

Количина на стоки
Достапно

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 6pcs×Хексадецимален Главата Завртки. 【ГОЛЕМИНА】- Димензија : М8*70mm; Род Должина : 70mm / 2.76"; Хексадецимален Ширина : 13mm / 0.51"; Хексадецимален Дебелина : 5.3 mm/ 0.21"; Теренот : 1.25 mm / 0.05". 【НАДВОРЕШНОСТА】- Боја : Сребро Тон; недовршени површината. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени од 304 од не ' Рѓосувачки Челик кој е супериорен во однос на редовните челик и било цинк позлатен сврзувачки елементи, обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини. 【АПЛИКАЦИЈА】- На болт ќе бидат стабилни и да се поставуваат на механизам кој ротира во правец на стрелките на часовникот или тресе насилно, добар анти-расклатување ефект.Широко се користи во базен пумпа impellers, висок притисок на проток пумпа impellers, мермер машини, машини за сечење опрема, камион тркала центри итн.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат