.

.

New
Точно Цитрус Портокалова, Манго, 1.06 Оз (30gm)

Точно Цитрус Портокалова, Манго, 1.06 Оз (30gm)

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

Направени од едноставни чисти состојки, вклучувајќи лимон сокови и етерични масла.Засладен со Stevia и шеќер. 10 калории по пакет, 1g шеќер.Одлична алтернатива за газирани пијалаци и вештачки засладени пијалаци. 100% гаранција на задоволството.Уморни од обична вода (или само воопшто не како свој вкус)?Во потрага по алтернатива за да пијат се меша или пијалоци кои содржат вештачки засладувачи или многу шеќер?.Потоа да се погледне не повеќе : Точно Портокал Манго Orangeade е вкусна начин да пиете повеќе вода и, бидејќи нејзините направени со едноставни и чисти состојки, што ќе се чувствуваат добро за пиење и за давање на вашето семејство).Да се помогне да се справи со притискање на ова прашање, Точно Цитрус - креаторите на Вистински Лимон, Точно Вар, Точно Портокал и Вистински Грејпфрут производи - соработува со Хранење Америка да донираат еквивалент на над еден милион оброци по програмата година.Можете да помогнете!На страна панел, на секоја Вистина Портокал Манго портокалова кутија објаснува како.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат