.

.

New
Make Up Четка За Очи Розова / Кафеави / Црни Веѓа Чешел Мали Фан Облик Ronsha

Make Up Четка За Очи Розова / Кафеави / Црни Веѓа Чешел Мали Фан Облик Ronsha

DEN 112.56

Количина на стоки
Достапно

За повеќе козметички производи, ве молиме да кликнете на "JTIAN" бренд.Висок-квалитет на производите, нема потреба да се грижите за квалитетот на прашањата.Погоден за секојдневна шминка.Овој производ е најдобар подарок за женски пријатели.Имаме сеопфатна врати канал, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 12 PC Сочинуваат Четка За Очи Розова / Кафеави / Црни Веѓа Чешел Мали Фан Облик Ronsha Characteristic : Овие помали, тешко да се постигне места на лицето, како што се очи, веѓи и нос, се полесно да се постигне со тоа.Мека коса + дрвени справи : мека и мазна рачка, удобно се вклопуваат кожа на лицето, нема да ја оштети кожата.Лесно да се справи и миење : се справи со е лесен за употреба, висок квалитет на дрво се справи, доволно долго, чистење по употребата.Тоа е многу погоден за козметика и козметички производи, како што се лицето маска, кожата производи за нега и DIY потреби.Пакетот вклучува : 12 Шминка четки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат