.

.

New
Stoneware Кригла - Надеж - Еремија 17:7

Stoneware Кригла - Надеж - Еремија 17:7

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Керамички.Текстура со обезбедени глазура.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Оваа надеж, керамички stoneware кригла е текстури со обезбедени глазура и decal.Оваа прекрасна кригла со покрена детали е совршен за пиејќи вашиот омилен Пијалок надвор од.Тоа е дури и микробранова печка и машина за миење садови безбедно!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат