.

.

New
Runhit 3 Pack Мажите Резервоарот на Врвот Салата Мускулите Кошули Тренингот Резервоарот на Врвот за Мажи

Runhit 3 Pack Мажите Резервоарот на Врвот Салата Мускулите Кошули Тренингот Резервоарот на Врвот за Мажи

DEN 525.12

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер, 10% Spandex.Машина За Миење. 【Материјал】90% Полиестер, 10% Elastane. 【Y-Назад Дизајн】Сече со Y-назад дизајн, Мажите е активен ракави резервоарот врвови му овозможува на вашиот оружје целосна слобода на движење напор за кревање и истегнување. 【Брзо сушење】Перформанси тренингот резервоарот на врвот кој мека,мазна и лесни ткаенини со кој се промовира протокот на воздух за да бидете кул и сува,која им помага на спречува мирис. 【Soft & Удобно】Runhit mens резервоарот на врвот суши побрзо и удобно доволно за да се носи во текот на целиот ден.Тоа нема да се држат до вас, нема да chafe вашата кожа. 【Лето Activewear】Runhit mens ракави кошули совршена облека за фитнес, физичката кондиција, мускулите обука, тренинг, bodybuilding, кошарка, трчање,спорт,итн.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат