.

.

New
Tuff Заштита на Јасен Екран Заштитници за Орел CUDA 240 Риби Пронаоѓач Екранот

Tuff Заштита на Јасен Екран Заштитници за Орел CUDA 240 Риби Пронаоѓач Екранот

DEN 238.80

Количина на стоки
Достапно

Произведено во САД, Кристално Јасно, со Голема Јасност, 0.25 mm Ултра тенок филм.Само-лекување, Остави без остатоци, Лесно да се примени.Анти-нула, отпорност на Вода. 2 филмови во еден пакет.Направени За Орел CUDA 240 Риби во Него.Tuff Заштита на Екранот Заштитници специјализира во Екран Заштитници за Автомобилската ОЕМ Екран на Допир за Радија и Навигација, Откако на Пазарот Автомобил Стерео Главата Единици, Риба Finders и многу повеќе.Нашите Екран Заштитници се изработени од високо квалитетни PET) филм направен исклучиво за електронски екран на допир уреди.Секое парче е намалување на прецизни мерења на локации за да одговара на вашиот Екран.Нашите Guarantee We гаранција за нашиот Екран Заштитници за живот, за секое прашање, ова исто така вклучува и некои проблеми со инсталацијата, големина или се вклопуваат.Само ги споделите со нас и ние ќе ви испратиме надвор замена целосно бесплатно.Ние стоиме зад нашите производи и се гордееме на услуги на клиентите и ќе работи преку било прашање и никогаш нема да ја напушти што виси.Превозот Ние нудиме слободен Стандард за испорака на сите наши производи преку USPS.Ако сакате вашата цел испраќаат истите да се изречни или преку друг превозник за дополнителен надомест, само ги споделите со нас, ние сме флексибилни.Ние ги намали сите на нашиот Екран Заштитници во куќата, токму тука во САД.Значи вашата цел обично ќе брод во ист ден, ако тоа се наоѓа пред 1pm на Седмицата или следниот ден, ако нејзиното минато 1pm.Нарачки поставени по 1pm за време нема да брод до понеделник освен ако не се разбира во понеделник е празник, тогаш тоа ќе брод наредниот работен ден.Пакет Contents Each пакет содржи 2 Филмови, 1 Squeegee картичка, упатства за инсталација и микро влакна ткаенина за чистење.Јасно Екран Заштитник Карактеристики : Авто-healing Leaves не residue HD View Anti-scratch Easy да apply Anti-Отсјај опција е исто така на располагање.Ве молиме контактирајте со нас за детали.Треба еден за различни година, модел или друг вид на уред?Испратете ни порака имаме големини за само за ништо и ако ние не се тоа, нека се знае големината и ние ќе ги намали тоа за вас.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат