.

.

New
Алатка Метрички Навој Допрете M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Тема во Елемент Допрете го Постави 7Pcs Тема Чешми за Метрички Навој со Метрички Стандард

Алатка Метрички Навој Допрете M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Тема во Елемент Допрете го Постави 7Pcs Тема Чешми за

DEN 993.60

Количина на стоки
Достапно

Голема алатки кои се користат за да се создаде завртка теми на дрво, пластика, алуминиум или многу други меки материјали.Голема алатки кои се користат за да се создаде завртка теми на дрво, пластика, алуминиум или многу други меки материјали.Овие чешмите се изработени од високо квалитетни имајќи челик за висока цврстина.Тие се користат за да се намали нови теми или поправка на оштетени теми, ќе имаат мазна искуство со нив.Постојат вкупно 7 парчиња на чешмите во различни големини од М3 да М12 дека можете да го користите за разни теми.Овие чешми се користи со допрете клуч да се направи за прислушување, клуч не е вклучена.Овие чешмите се изработени од високо квалитетни имајќи челик за висока цврстина.Постојат вкупно 7 парчиња на чешмите во различни големини од М3 да М12 дека можете да го користите за разни теми.Тие се користат за да се намали нови теми или поправка на оштетени теми, ќе имаат мазна искуство со нив.Овие чешми се користи со допрете клуч да се направи за прислушување, клуч не е вклучена.Голема алатки кои се користат за да се создаде завртка теми на дрво, пластика, алуминиум или многу други меки материјали.Карактеристики : Материјал : Имајќи челик Стандард : Метрички Големина : М3, М4, М5, M6, М8, M10, М12 Количина : 7 Настава : 1, Вметнете конус дел прва и бидете сигурни дека допрете центар линија се согласува со дупчење центар линија.2, Ротирање допрете клуч со дури и сила да се хранат допрете го, не треба да додадете сила по храна.3, Обратна ротира околу 45 ° секој пат кога го ротирате допрете за да се намали чип со цел да се избегне блокирање.4, Ако тоа е тешко за да ја ротирате допрете го, прекинете со додавање на сила или допрете ќе биде скршен.Пакетот Вклучува : 7 x Чешми (Допрете клуч не е вклучен).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат