.

.

New
PTE-TCF-1FF-G-B, ПРЕДВОДЕНА од Оџакот Кула Светлина, 56mm Зелена Боја 1 Оџакот Модуларен, Стабилен/Flash, Директна монтажа на Црно Тело, Терминал Конектори 90-240V AC

PTE-TCF-1FF-G-B, ПРЕДВОДЕНА од Оџакот Кула Светлина, 56mm Зелена Боја 1 Оџакот Модуларен, Стабилен/Flash, Директна

DEN 924.00

Количина на стоки
Достапно

Ø56mm (2.2"), ПРЕДВОДЕНА Модуларен Оџакот Светлина.LED модули или изборни ѕвончето комплет може да се додаваат или да се заменуваат.Терминал вид на конекција & Директен монтажа тип (може да биде површинска монтажа со M20 Орев).Факултативна ѕид монтирање стапка (се продава одделно) : MAM-DS25. УЛ Наведени (Уп.# E211224), CE Уверение, IP65 Оценет.Јасно видлива светлина низ призмата-намалување на леќа.Факултативна Buzzers (не се вклучени) : MPZ-56 F-Б (80d B), MPZ-56 G-Б (Прилагодливи до 80d B) или MPZ-56 H-Б (Прилагодливи до 100d B).LED оџакот кула светлина, 56mm зелена боја 1 оџакот модуларен, Стабилен/flash, Директна монтажа на црно тело, Терминал конектори 90-240 V AC.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат