.

.

New
menolana 100pcs за Еднократна употреба Масажа, Спа Салон Мека потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Лулка Опфаќа - Бела

menolana 100pcs за Еднократна употреба Масажа, Спа Салон Мека потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Лулка

DEN 1720.80

Количина на стоки
Достапно

Обезбеди удобно мекост без миење погодност.Применливи места и народот : Рекреација и забава места, убавина, масажа, клиники, клубови и сл.Расположливиот потпирачи за глава лист хартија потпирачи за глава покритие, хигиенски, чиста и безбедна.Со дупка за дишење,да обезбеди вашите клиенти со санитарните средина.Мека,дише и високата апсорпција функција.Опис : - за Еднократна употреба потпирачи за глава лист хартија потпирачи за глава покритие, хигиенски, чиста и безбедна. - Мека,дише и високата апсорпција функција. - Со дупка за дишење,да обезбеди вашите клиенти со санитарните средина - Обезбеди удобно мекост без миење погодност. - Е применливо места и народот : Рекреација и забава места, убавина, масажа, клиники, клубови и сл.Спецификација : - Материјал : Не-плетени ткаенини - Size : 40x40cm/15.7x15.7 инчен - Количина : 100pcs/bag Package Вклучува : 1 торба за Еднократна употреба потпирачи за глава опфаќа (100pcs).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат