.

.

New
LED Taillight Собранието за Chevy Camaro 16-18, KEWISAUTO Пушеле Црна Опашка Светилка Задна Кочница Стоп Светла за Chevrolet Camaro -2018 Додатоци (2 ПАРЧИЊА, Патникот & Возачот Страна)

LED Taillight Собранието за Chevy Camaro 16-18, KEWISAUTO Пушеле Црна Опашка Светилка Задна Кочница Стоп Светла

DEN 7197.60

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со Chevy Camaro 2016 2017 2018. Директни ОЕМ fitment, Не постои јаз.Совршен и точни замена за оригиналната опашка светлина.ОЕМ Дел Број : 84136773, 84136774, 84136778, 84136779, 23310910, 23310911, 23393363, 23393364, 23382194, 23416448. Partslink : GM2801288, GM2800288, GM2801280, GM2800280. Висока сигурност, внатрешниот заштита механизам дизајн го прават тоа без треперење или неуспех, совршен IP67 водоотпорен и големо влијание спротивстави.Долг животен пат, висок квалитет на LED и монистра користи, добра видливост и повеќе од 30 K работни часови; Побезбедно возење во било кој временски услови.Лесно да се инсталира, Приклучок Пакет вклучува : 2 парчиња чадена црна опашка светлина со планината хардвер.Погодни за : .Chevy Camaro 2016 2017 2018.

Карактеристики на стоката

Housing Color:
Black
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат