.

.

New
Јапонски Дигитални Лозинка Патување за Носење Игра Торба за Nintendo Switch Конзола Додатоци Има 20 Игра Картичка Торба

Јапонски Дигитални Лозинка Патување за Носење Игра Торба за Nintendo Switch Конзола Додатоци Има 20 Игра Картичка

DEN 1077.60

Количина на стоки
Достапно

Школка на играта конзола за складирање торба е направен од хард ЕВА, која е водоотпорен, dustproof, абразија-отпорни и здрав, со сомот внатре, што да може ефективно да го заштитите вашиот уред од гребење во случај на пад.Внатрешната мрежа џеб има патент за да се спречи додатоци од паѓање.Оваа игра конзола за складирање торба лесно може да се одржи вашата конзоли за игри, игра картички, слушалки, полнење на кабли и други мали switch додатоци.Складирање торба има 20 игра картичка џебови, со кои се соочува во внатрешноста на чување кеса, па тоа не е лесно да се изгуби на картички кога се носи тоа.Игра складирање кеса димензии : должина : 10.2 инчи / 26 см, ширина : 2 инчи / 5.2 cm,Ширина : 2 инчи / 5.2 cm, ве молиме да се измери големината пред купување, купи вистинската големина, совршена декорација за да се заштити вашата конзола за игри.Оваа складирање торба е погоден за Префрлање конзоли за играта.Опремен е со удобни, не се лизга се справи со рака за лесно носење.Тоа е мора да се има ставка за патување.На родендени, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ Ден, даде совршен подарок за пријатели, членови на семејството или си играат конзоли за играта.Поради прирачник за мерење, нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.Ако сте го купиле нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат