.

.

New
iLOOSKR Дена за Деца 2021 Диносаурус Деца Доаѓањето Изненадувања Возраст Календари,24 Божиќ Девојки Одбројување Тинејџерите Играчки на Божиќ (како што е Прикажано)

iLOOSKR Дена за Деца 2021 Диносаурус Деца Доаѓањето Изненадувања Возраст Календари,24 Божиќ Девојки Одбројување

DEN 289.44

Количина на стоки
Достапно

Поставување Од Страна На Themself.Тоа Ги Охрабрува Имагинативна Игра И Инспирира Децата' Креативност.Можете Да Играте Со Вашите Деца Да Го Поздрават Доаѓањето На Божиќ.Safe Материјал Направен Од 100% N-на-токсични ABS Пластика,безбедно И Возрасни Слично И Деца Над 3 Години.Подарок Идеја - Играчка Адвент Календар Е Забавен Начин За Kiddos Да Одбројување На Бројот На Денови До Божиќ И Да Се Добие Малку Изненадување Третираат Секој Ден.Идеален Божиќен Подарок За Деца Деца Момче Девојче,на возраст од 3 Година И Нагоре.Забелешка : Поради Рачни Мерења, Ве Молиме Овозможи Мало Мерење Отстапувања.Тежина : 400g.Пати Down Note : Поради рачни мерења, ве молиме овозможи мало мерење отстапувања.Подарок Идеја - Играчка Адвент Календар е забавен начин за kiddos да одбројување на бројот на денови до Божиќ и да се добие малку изненадување третираат секој ден.Идеален божиќен подарок за деца деца момче девојче,на возраст од 3 година и нагоре.Божиќ Адвент Календар - За Одбројување до Божиќ е возбудливо време за децата.И еден начин да се зголеми на одмор очекување е со нашите диносаурус играчки адвент календар 2021! Доаѓањето календари за децата да се забавуваат изненадувања скриени зад секој прозорец, па малку се оние кои може да впие до оние првите празнична 24 денови на декември.Тежина : 400g Play Размавта - Двете момчиња и девојчиња ќе љубов собирање на нови играчки како Божиќ се приближува.Секој ден во доведе до Божиќ открива диносаурус figurine која може да се игра на капакот надолу размавта да ја заврши својата сопствена диносаурус парк сцена и има повеќе забава.поставување од страна на themself.Тоа ги охрабрува имагинативна игра и инспирира децата' креативност.Можете да играте со вашите деца да го поздрават доаѓањето на Божиќ.2021 Packing листа : 1 x Божиќ Диносаурус Доаѓањето Calendar Material : ABS пластика Големина : 31x22.5x5cm/12.20x8.86x1.97in Safe Материјал Направен од 100% n-на-токсични ABS пластика,безбедно и возрасни слично и деца над 3 години.24 Pcs Диносаурус Фигури - Диносаурус календар ги содржи 24 парчиња мини диносаурус поврзани со бројки, обезбеди многу забава за вашите деца, детска може лесно.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат