.

.

New
Брадата Ремени Завој Лице Слабеење Рака на Лицето Губење на Телесната Потенок Уред Еластичен Завој Зацврстување и Обликување Спречување на Доделување на Возрасни

Брадата Ремени Завој Лице Слабеење Рака на Лицето Губење на Телесната Потенок Уред Еластичен Завој Зацврстување

DEN 1915.20

Количина на стоки
Достапно

[Сите круг заштита дизајн]Погоден за повеќето лице форми, хуманизирано дизајн,посоодветен за човековото лице структура, еластична прилагодливи, не е лесно да се менува, повеќе значаен ефект.Три-димензионални сечење е погодна за сите типови на лицето видови, совршен за подобрување на контурите на вашето лице. [Дише ткаенина]Еластични Влакна со висока затегнувачка цврстина,која е дише, добра еластичност и лесен за користење,леплива тока & јамка,прилагодлив од вашите сопствени.Постојат три брзини на задната страна, која може да се прилагоди според вашите потреби. [Лесен За Употреба]Можете да го носат за 30 минути кога ќе го прочитате, спиење, гледајте ТЕЛЕВИЗИЈА или не работа дома.Љубезно потсетување : За подобри резултати, се препорачува да се користи на дневна основа.Ве молиме да се свесни дека тоа е постепен процес, да бидат трпеливи и да даде тоа од 2 до 3 месеци, ќе види очигледна трансформација. [Физичко лице-лифт] Избере нашиот ова лице потенок појас, со користење на најбезбедните физички начин лице-лифт да се подобри двојно брадата, спречување на доделување на образите, се инсистира на користење на повеќе од три месеци е повеќе ефикасни. [Reminder]Ако сметаш дека лицето бенд е премногу тесна, се водат на кревање завој 1 до 3 пати пред да го носи.Ако вашиот шеф турнеја е повеќе од 66cm, ние не ви препорачуваме да го користите овој производ, затоа што ова со полно лице маска има силна кревање сила и ќе предизвика заостанати. 1.Професионална нега материјали, која е ултра - тенок, дише и добра еластичност.2.Физикална терапија, без несакани ефекти, се безбедни за употреба.3.Специјални ткаенини за рамнотежа притисок, што може да се стегне вашата кожа.4.Ергономски дизајн, подигнете вашиот лицето контури совршено.5. Прилагодлив од вашите сопствени.Спецификации : Предмет Тип : Лицето Слабеење Количина : 1pc Optional Големина : XS,S, M, LPackage Листа : 1 x Лицето Слабеење брадата ремени.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат