.

.

New
Нега на градите Massager, Полнење Електрични Градите Massager Безжична 3 Брзини на Вредноста Перат за Дома за Жени

Нега на градите Massager, Полнење Електрични Градите Massager Безжична 3 Брзини на Вредноста Перат за Дома

DEN 1475.76

Количина на стоки
Достапно

3 Брзини на Вредноста : 3 Брзини на сила копче и греење копче може да се прилагоди, а тоа автоматски ќе престане по 15 минути работа.Деблокирање на Гради : Ефикасно зајакнување на сврзното ткиво на градите, деблокирање на гради, и направи гради поцврста.Чиста и Хигиенски : Електрични градите massager може да се мијат со вода, без чуден мирис останува чиста и хигиенски исправна, ќе може да се користат со доверба.Лесен за Употреба : во Градите massager е дизајниран со полнење дупка, која е практичен, лесен, лесен за носење, и лесно да се продавница.Разни Масажа Методи : Задоволат различните видови на потреби и човечки карактеристики, со здравствена заштита, фитнес, третман и други ефекти.Функција : 1. 3 Брзини на Вредноста : 3 Брзини на сила копче и греење копче може да се прилагоди, а тоа автоматски ќе престане по 15 минути работа.2. Деблокирање на Гради : Ефикасно зајакнување на сврзното ткиво на градите, деблокирање на гради, и направи гради поцврста.3. Разни Масажа Методи : Задоволат различните видови на потреби и човечки карактеристики, со здравствена заштита, фитнес, третман и други ефекти.4. Лесен за Употреба : во Градите massager е дизајниран со полнење дупка, која е практичен, лесен, лесен за носење, и лесно да се продавница.5. Чиста и Хигиенски : Електрични градите massager може да се мијат со вода, без чуден мирис останува чиста и хигиенски исправна, ќе може да се користат со доверба.Спецификација : Предмет Тип : Нега на Градите Massager Material : Silicone Host Напојување на Владата : Литиум battery Battery Капацитет : 2 x 1300m Ah(Вклучено)на Далечинскиот Управувач : 1 x CR2025 копчето батеријата(Не се Вклучени)Луѓе кои не треба да го користите овој производ : (1) Пациенти со малигни тумори;(2) Пациенти со акутни болести како што се срцеви болести пациенти;(3) Бремени жени или оние кои се во моментов во менструација;(4) Деца или оние кои се на болест по подложени на операција;(5) Изнемоштените и болни луѓе(6) На површината на производот е топло, и луѓе кои се осетливи на топлина треба да се користат со caution1. Полнење на моќ supply This производот е погоден за 5 V500 MA мобилен телефон со полначот.Вметнете во USB портот на полнење кабел во полнење USB приклучокот, а потоа приклучете го две тркалезни приклучоци на другиот крај во приклучок за полнење на две масажа коцки за полнење.Во тоа време, светло на индикаторот за полнење е за, покажува дека тој се полни.По полнењето е заситен , На полнење indicato.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Breast Care Massager
Material:
Silicone
Host Power Supply Mode:
Lithium battery
Battery Capacity:
2 x 1300mAh(Included)
Remote Control:
1 x CR2025 button battery(Not Included)
People who should not use this product:
(1) Patients with malignant tumors; :
(2) Patients with acute diseases such as heart disease patients; :
(3) Pregnant women or those who are currently in menstruation; :
(4) Children or those who are unwell after undergoing surgery; :
(5) Frail and sick people :
(6) The surface of the product is hot, and people who are sensitive to heat should use it with caution :
1. Charge the power supply :
This product is suitable for 5V500MA mobile phone charger. Insert the USB port of the charging cable into the charging USB plug, and then plug the two round plugs at the other end into the charging socket of the two massage trays to charge. At this time, the charging indicator light is on, indicating that it is charging. After the charging is saturated , The charging indicato :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат