.

.

New
chengzui Божиќ Адвент Календар Торба со Хартија Етикета Налепници Дрвени Клипови Јаже, Виси 24 Дена Одбројување Бонбони Подарок Торбичка

chengzui Божиќ Адвент Календар Торба со Хартија Етикета Налепници Дрвени Клипови Јаже, Виси 24 Дена Одбројување

DEN 482.40

Количина на стоки
Достапно

✔ Направени од високо квалитетни материјали, тоа е издржлив и може да се користи постојано. ✔ Drawstring дизајн : може да се затвори и да се отвори торба лесно, спречување на предмети од кои се изгубени. ✔ И може да висат на ѕидот, елка, вратата или mantel,тоа е многу примамливо. ✔ Може да се користи за да се пополни разни мали подароци, како што се бонбони, колачи, чоколади, играчки, кесички, итн. ✔ Повеќекратна употреба : може да се користи за Божиќ, роденденот, трик или лекување на забави, свадби и други прослави. ► Карактеристики : Направен од високо квалитетни материјали, тоа е издржлив и може да се користи постојано.Drawstring дизајн : може да се затвори и да се отвори торба лесно, спречување на предмети од кои се изгубени.Повеќекратна употреба : може да се користи за Божиќ, роденденот, трик или лекување на забави, свадби и други прослави.Може да се користи за да се пополни разни мали подароци, како што се бонбони, колачи, чоколади, играчки, кесички, итн.И може да висат на ѕидот, елка, вратата или mantel,тоа е многу примамливо.Пакетот Вклучува : поставување на мали божиќ подарок перница вклучуваат 24 Божиќ кеси, 1 сет налепници и 24 дрвени клипови, како и на 10 метри од јута twine. ► Спецификација : Материјал : Burlap Bag Големина : стан. 10x14cm/3.94x5.51in Sheet Големина : стан. 20x31cm/7.87x12.2in Sticker Дијаметар : стан. 5cm/1.97 in Rope Должина : стан. 10 метри/393.70 in Wooden Клип Големина : стан. 3.5x1cm/1.38x0.39in Optional Налепница Боја : Ѕвезда+Број, B Ѕвезда+германски, C Црвена+Број, D Зелена+германски► Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!► Пакетот вклучува : 24 Pcs x Подарок Торбичка (4 бои)1 сет x Број Stickers24 компјутери x Дрвени Clips1 x 10 метри Јаже(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Карактеристики на стоката

Material:
Burlap
Bag Size:
app. 10x14cm/3.94x5.51in
Sheet Size:
app. 20x31cm/7.87x12.2in
Sticker Diameter:
app. 5cm/1.97in
Rope Length:
app. 10 meters/393.70in
Wooden Clip Size:
app. 3.5x1cm/1.38x0.39in
Optional Sticker Color:
A Star+Number, B Star+German, C Red+Number, D Green+German
► Note:
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
► Package includes:
24Pcs x Gift Pouch (4 colors) :
1 set x Number Stickers :
24 pcs x Wooden Clips :
1 x 10 meters Rope :
(other accessories demo in the picture is not included.) :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат