.

.

New
Хексадецимален Род Сет, 12mm Вратило Бар Алуминиум Легура со Висока Цврстина Лесно Користење 10Pcs со Завртка M4 Дупка за Опрема(4104-0012-0080)

Хексадецимален Род Сет, 12mm Вратило Бар Алуминиум Легура со Висока Цврстина Лесно Користење 10Pcs со Завртка

DEN 316.80

Количина на стоки
Достапно

Направени од премиум алуминиум материјал, има висока цврстина, отпорност на абење и голема издржливост.Може да се користи со други робот делови со појавување на хексадецимален дупки, кои можат ефикасно да се спречи делови од ротирачки и лизгање на хексадецимален оски, така што на сила на делови е повеќе дури и триење и пренос или движечка сила за ефикасност се зголеми.Надвор е хексадецимален, а внатре е тркалезна, овозможува предностите на двете круг вратило и хексадецимален вратило.Можете да ја исечете 12mm дијаметар алуминиум хексадецимален род на вашиот склопот на должина во зависност од вашите потреби.Алуминиум хексадецимален окно е направен на светлината алуминиум, и завртка M4 дупки се додаваат на двата краја на вратило, така што тоа може да биде подобро фиксна со други делови, и таа има многу од истите функции и предностите како нерѓосувачки челик хексадецимален вратило.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат