.

.

New
MECCANIXITY Индикатор LED Светло 110V 22mm M22 Панел Планината Метал Водоотпорен Јачина на Светилка со O Прстен, Зелена

MECCANIXITY Индикатор LED Светло 110V 22mm M22 Панел Планината Метал Водоотпорен Јачина на Светилка со O Прстен,

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Енергијата, ниска потрошувачка на енергија, водоотпорен, dustproof, шок отпорни, отпорни на корозија, трајни и има долг животен век.Светла Боја : Зелена; Номинална Напон : AC/DC 110 V; Водоотпорен Оценка : IP65; Монтажа Дупка со Дијаметар : 22mm / 0.87"; Пакет Содржина : 1 x LED Индикатор за Светло (со О-Прстен).Панел планината индикатор за светло со круг станот-главата дизајн.Школката се изработени од месинг метал и LED светилка е инсталиран внатре.Оваа светилка има широк спектар на значења, најчесто се користат во сигналот индикатор светлото замена на индустриски машини и опрема, авион или брод табла, забавен опрема, апарати за домаќинство, итн.Орев е лесно да се стегне и се користи со О-прстен што доаѓа со производот, водоотпорен ефект е подобро.Забелешка : ве Молиме да обезбеди напон што одговара на отценети напон на светлината.Што е ова?Панел планината индикатор за светло со круг станот-главата дизајн.Школката се изработени од месинг метал и LED светилка е инсталиран внатре.Оваа светилка има широк спектар на значења, најчесто се користат во сигналот индикатор светлото замена на индустриски машини и опрема, авион или брод табла, забавен опрема, апарати за домаќинство, итн.Што ќе добијам?Материјал : Никел Позлатен Бакар, PA66 Nylon Light Боја : Green Waterproof Оценка : IP65 Rated Напон : AC/DC 110 VMaximum Работат на струјата : 20m AMounting Дупка со Дијаметар : 22mm / 0.87"Нишка Големина : M22x1 Fit Панел Максимална Дебелина : 7mm / 0.28"Телесна Големина : 25x24.8mm / 0.98"x0.98" (L*Главата D)Пакет Содржина : 1 x LED Индикатор за Светло (со О-Прстен)Дали има некои предности на производот?Енергијата, ниска потрошувачка на енергија, водоотпорен, dustproof, шок отпорни, отпорни на корозија, трајни и има долг животен век.Како да се користи?Орев е лесно да се стегне и се користи со О-прстен што доаѓа со производот, водоотпорен ефект е подобро.Она што треба да го забележи?Ве молиме да обезбеди напон што одговара на отценети напон на светлината.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат