.

.

New
Tulle се Тркалаат 30Cm 100 Yds Tulle се Тркалаат Гајтанот Ткаенина за Бебе Туш Табела Здолниште Свадба Партија Украси Organza Платно (Боја : Дп Виолетова, Големина : Бесплатно)

Tulle се Тркалаат 30Cm 100 Yds Tulle се Тркалаат Гајтанот Ткаенина за Бебе Туш Табела Здолниште Свадба Партија

DEN 1101.60

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Висок Квалитет Tulle. 【Меки, лесни и издржливи】:100% полиестер tulle ткаенина.На tulle тек е континуирано, без кршење или нагон за чешање на окото.Тоа е повеќе и повеќе траен отколку другите.Ги исполни вашите различните барања. 【Боја】 : Убава tulle, многу погоден за правење на венци, лакови, swags, garlands, подарок кошеви, занает дома декорација проекти, Велигден декорации. 【Забелешка】 : мрежа sequin ткаенина се сече непречено без шевови, па раб на ткаенина може да има неколку sequins падне, ве молиме да се тресат тоа малку пред употреба. 【Мулти-цел】 : На tulle ткаенина може да се користи како партија корист, дома декорација, исто така, е одлична за занает одлуки или подарок обвивката.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет!Погодна за многу видови на забава/празник accasions,shinning и прекрасна tulle здолниште,децата ќе се допаѓа!Празнична Оркестарот Supplies Encrypt високо-квалитетни мрежа се тркалаат ткаенина,нема бол,нема виткање,е најдобар избор за свадба партија дом decoration Size : 30 см 100 yard Package : 1 тркалаат/bag Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.2.Поради светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па ние може да ви го гарантира фотографии е вистинска боја е 100% исти.ви Благодариме за вашиот разбере!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат