.

.

New
Homyl Автоматско Мачка Фидер за Сува Храна Фармацевт Голем Капацитет Програмабилни за Мали Животни - 4.5 L Двојно Чинии

Homyl Автоматско Мачка Фидер за Сува Храна Фармацевт Голем Капацитет Програмабилни за Мали Животни - 4.5 L

DEN 259.20

Количина на стоки
Достапно

* Автоматско хранење : хранење прилагодување, мерење на времето за хранење.Можете да се хранат 4 оброци дневно, со максимум 20 порции по оброк, и секоја порција е за 5g. * За снимање : можете да снимите домашно милениче звуци, гласовниот плејбек, 10 секунди од снимањето, и да се обезбеди снимање на репродукцијата функција. * Транспарентен видливи горниот капак на врвот, контрола на маргина ситуација во секое време, параметар мемориска функција. * Применливи храна : сува храна 0.19"-0.6" (5мм-15mm), тој има голем вртежен момент за да се спречи храна од затнување. * Нерѓосувачки челик храна складирање кофа, отстранлив за чистење, еколошки и здрави, од нерѓосувачки челик, храна послужавник, издржливи.Опис : - не ' Рѓосувачки челик, храна за складирање кофа, отстранлив за чистење, еколошки и здрави, од нерѓосувачки челик, храна фах, издржлив - Транспарентно видливи горниот капак на врвот, контрола на маргина ситуација во секое време, параметар мемориска функција - Автоматско вовлекување : хранење прилагодување, мерење на времето за хранење.Можете да се хранат 4 оброци дневно, со максимум 20 порции по оброк, и секоја порција е за 5g - Снимање : можете да снимите домашно милениче звуци, гласовниот плејбек, 10 секунди од снимањето, и да се обезбеди снимање функција playback - Применливи храна : сува храна 0.19"-0.6" (5мм-15mm), тој има голем вртежен момент за да се спречи храна од clogging Specification : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Size : Прибл. - Кабел должина : 1.5 м/59.06 inch Package Вклучува : 1 Парче Автоматско Милениче Feeder1 Парче USB Cable Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

- Material:
Stainless Steel
- Size:
Approx.
- Cable length:
1.5m/59.06inch
Package Includes:
1 Piece Automatic Pet Feeder :
1 Piece USB Cable :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат