.

.

New
Honbay 300PCS Смола Божиќ Мрачно Монистра Акрилик Круг Топката Монистра за Накит Нараквици Ѓердани Keychains Одлуки (8мм, 3 Боја)

Honbay 300PCS Смола Божиќ Мрачно Монистра Акрилик Круг Топката Монистра за Накит Нараквици Ѓердани Keychains

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : 300 PCS Божиќ Лабава Монистра.Материјал : Смола.Капацитет : 8*7mm/0.31*0.28 инч.Симпатична и живописни, може да се користи за да се направи на сите видови на накит занаети, како ѓердан, обетки, anklets, нараквици, привезоци, keychains, мобилен телефон шарм, итн., кој ќе го подобрат вашиот темперамент.Дизајниран со класичен Божиќ бои, тоа е погоден за правење на сите видови на Божиќ украси, особено за виси на Божиќ дрво, кое може да ви донесе силна Божиќ атмосфера.Материјал : смола Боја : 3 боја Дупка со Дијаметар : 1.5 mm/0.06 инчен Направени од смола, тие имаат повеќе слоеви и посветли бои, мала тежина, не исчезнува, додадете светли бои за да ја вашиот рачно изработени производи.Добро за декорација, можете да се создаде сите видови на убави накит според вашата имагинација, и кога ќе заврши, можете да им даде на вашите пријатели, сопруга, пријателка, љубовница, роднини, мајка ми, сестра ми и другите како подароци.Топло совети : Мали предмети, ве молиме чувајте ја подалеку од деца.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат