.

.

New
Baluue Кристал Сликарство Кутија 60 Мрежи Мали Јасно Празни Шишиња Мушка Кристал Сад Дијамант Носителот Случај за DIY Занаети

Baluue Кристал Сликарство Кутија 60 Мрежи Мали Јасно Празни Шишиња Мушка Кристал Сад Дијамант Носителот Случај

DEN 561.36

Количина на стоки
Достапно

На изглед дизајн е едноставен и дарежлив, зголемување на вашиот живот класа.Одлична идеја да се задржи монистра, пигмент, примероци, rhinestones и други мали предмети.Одличен избор за подарок на вашите пријателки кои се во потрага по трајно мали објекти за складирање кутија.Може да се стави на дневна соба, спална соба, и насекаде каде сте.Усвоена на премијата и доверлив материјал, кој е издржлив и практични.Карактеристики Во Боја : Транспарентна. Материјал : Пластика. Големина : 27. 00 X16. 50 Х5. 00 cm/ 10. 61 X6. 48 X1. 97 инч.Пакет Вклучувајќи - 1 x складирање кутија сет.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат