.

.

New
KMDJ Чување на датотеки Кабинет Desktop File Кутија Пластична Датотека Поделба Датотека Кабинет Канцелариски Материјали Storage Manager Датотека Кутија (Боја : Б)

KMDJ Чување на датотеки Кабинет Desktop File Кутија Пластична Датотека Поделба Датотека Кабинет Канцелариски

DEN 1485.60

Количина на стоки
Достапно

Ви обезбеди со голема количина на простор за складирање и организирање датотеки, структурата е здрав и сигурен, погоден за секојдневна употреба.Ние ги користиме најновите безбеден и еколошки материјали, нема штети на телото, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Роман и убава дизајн, одличен квалитет.Супер здрав домување со етикетата на носителот, погоден за A4 и поголем труд.Надворешните висина и длабочина одговара на големината на рачката лак датотека или кабинет купето, па тоа е многу погоден за канцеларија кабинети.Добредојдовте на употребата на нашите производи, ние ќе ви донесе практично искуство и висок квалитет на услуга, ви благодарам.Име : Датотека Cabinet Size : 240*225*342mm Color : црна, сина нема други објекти во производот фотографии освен датотеката кабинет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се осигура дека ќе се вратам на вас како е можно поскоро и да ви обезбеди со задоволително решение.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат