.

.

New
TonyJameJPStore - Пролет Цевка Dredging Tools /Почиста Стапови Ги Смена Чистење Алатки за Домаќинство за Кујнски Мијалник (160 СМ)

TonyJameJPStore - Пролет Цевка Dredging Tools /Почиста Стапови Ги Смена Чистење Алатки за Домаќинство за Кујнски

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

Лесно да се исчисти нечистотијата во цевката, добра почиста алатка за вашиот дом.Мулти-заб на мозоци чистачи ефикасно да се фати за коса, храна и други блокади.Тип : Исцедете Канализација Dredge Цевка; Мозоци Чистачи Облик : Солидна Големина : 60/85/160cm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат