.

.

New
xinbao Рачна Количка Лесни Количка Виткање Количка Дом за Стари лица инвалидска Количка

xinbao Рачна Количка Лесни Количка Виткање Количка Дом за Стари лица инвалидска Количка

DEN 1821.60

Количина на стоки
Достапно

Полиуретански тврда гума не удар од долго време, силен и носат-отпорни.На задните тркала прифаќа одлични лагери за да ги ротира, флексибилен, лесен и издржливи.Нераскинлива медиокритет задебелена ABS сива медиокритет, издржливи.ABS не се лизга рака притисни прстен велосипедисти може да се претвори рака прстен да се вози на количка.Паркинг кочница на лице во инвалидска количка се прави автомобил тело стабилна.Име на производ : тврда гума количка Пакување големина : 92*29*89c M Рамка материјал : дебели челични цевки Перница материјал : 600 D Оксфорд ткаенина Гума материјал : полиуретан тврда гума Вкупната ширина на возилото : 68 CM Вкупната висина на возилото : 89c M Вкупната должина на возилото : 103 CM Перница ширина : 46 CM Перница длабочина : 41 CM Перница висина : 50 CM Возило тежина : 11 KGR Тежина : 200 кг Виткање големина : 89*90*29 CM.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат