.

.

New
Слобода Увозот Сет од 12 Делукс Коњ Фигурини за Деца - Реални Играчка Пони Бројки Големо Животно Различни Торта Toppers Подарок Пакет

Слобода Увозот Сет од 12 Делукс Коњ Фигурини за Деца - Реални Играчка Пони Бројки Големо Животно Различни Торта

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

ОНА што Е ВНАТРЕ : 12 парчиња избрани рака-насликани коњи фигурини (раси како на сликата).Сите различни коњи во различни пози и бои.Најдобра играчка подарок за вашиот малку еден.МИНИЈАТУРНИ КОЊИ : Фигури мерка 2.5" во должина и 2" во височина.Совршена големина за малку раце.Таква симпатична & детални коњ бројки се одличен прилог на било кој детската играчка колекција.ИЗДРЖЛИВИ : собата е направен од високо-квалитетни, трајни ABS пластика, не-токсични боја и без мирис.Можете да немаат грижи за вашите деца, игра со него!.БЕЗБЕДНО и ЗАБАВНО : Сите играчки во оваа група се придржуваат до строгите ASTM стандарди за безбедност на децата, и се тестирани од страна на независна трета страна лабораторија за обезбедување на квалитетот.Играчки во оваа група се дизајнирани како извори на учење на децата на образование.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Овие реални малку пони играчки ќе предизвика часа на имагинативна игра.Одличен подарок идеја, посебна партија корист подарок торба објект, роденденска торта toppers или само забава играчки.Забавни и образовни за двете момчиња и девојчиња.На возраст од 3 и Нагоре.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат