.

.

New
Дијафрагмата Пумпа, Отпорност на Топлина Инженеринг Пластични Едноставна Структура Дијафрагмата Пумпа за Вода со Дијафрагмата Пумпа за Вода Прочистувач за Дијаф?

Дијафрагмата Пумпа, Отпорност на Топлина Инженеринг Пластични Едноставна Структура Дијафрагмата Пумпа за Вода

DEN 2368.80

Количина на стоки
Достапно

Со масло отпорност, отпорност на топлина, киселина отпор, алкално отпорност, отпорност на корозија, отпорност на абење и други својства.Моторот користи висок квалитет на постојан магнет DC мотор со добар квалитет.Мали димензии, мала струја, висок притисок и ниско ниво на бучава.Интелигентен автоматски напонот пропис, по вклучувањето на прекинувач, пак на водата штекер вентил за да се префрлат, да почне да работи, исклучување на водата штекер вентил прекинувач, пумпа за вода автоматски намалувања исклучување и запира working.By инсталирање на overpressure автоматско притисок олеснување уред на пумпа тело, структурата е едноставна, и нема потреба дополнително да се обезбеди притисок олеснување вентил на водовод, која го поедноставува цевковод конекција.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат