.

.

New
Rimless Демонтажа Eyeglass Поправка На Машина Plier, Пластика, Гума Приклучоци Сечење - Оптички Optician Алатка - Eyewear Прилагодување Plier Рака Алатка

Rimless Демонтажа Eyeglass Поправка На Машина Plier, Пластика, Гума Приклучоци Сечење - Оптички Optician Алатка

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Тоа се користи за да се намали пластични и гумени приклучоци.Rimless Демонтажа Eyeglass Поправка На Машина.Оваа plier е одлична за очила и други парична казна накит - Најчесто се користи од страна optometrists за наочари.Eyeglass прилагодување клешти направени од не ' рѓосувачки челик.Должина : Околу. 4.72 инчен/12 cm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат